Бойовики зізналися, як вели вогонь з “Градів” під українськими прапорами

Новости3 коммент.

Польовий командир терористів «ДНР» Ольга Качура, відома під кличкою «Корса», розповіла, як бойовики під її командуванням вели вогонь з РСЗВ «Град» під українськими прапорами.

Провокація терористів

Техніка терористів, з якої стріляли під прапорами України

За словами «Корси», в 2014 році бойовики для того, щоб накрити вогнем українські позиції під Горлівкою, нанесли на машини білу розмітку, встановили державні прапори України і перетнули лінію фронту. Про це терористка розповіла в інтерв’ю одному з пропагандистських видань.

«Вийшла до крайнього блокпосту нашого, через посадку пройшли вглиб території, зайнятій противником, близько 20 кілометрів. І в 17 кілометрах від крайньої мети зробили постріли, виконали завдання».

Користувачі в коментарях сумніваються в правдивості історії, розказаної «Корсою», і відзначають, що пройти на 20 кілометрів углиб українських територій бойовики фізично б не змогли.

При цьому люди висловлюють припущення, що бойовики дійсно могли вести вогонь під українськими прапорами, але з зайнятих ними міст, щоб дискредитувати ВСУ в очах місцевого населення.

«Те, що їх на 20 км випустили б з Горлівки – це маячня, а ось виїхати і постріляти по місту з градів в українському розфарбуванні – це в масть», – коментують українці в соцмережі Твіттер.

Коментарі


Комментарии

Отправить ответ

3 коммент. в "Бойовики зізналися, як вели вогонь з “Градів” під українськими прапорами"

Войти с помощью: 
Кира Романи
Кира Романи

Надежда на то что этот пост увидят люди которые свято верили путенские прихлебатели и сделали выводы ,хотя есть сомнения .

Кира Романи

Шок !!!! Хотя об этом знали но доказывать было без толку они слышали только то что им хотелось слышать

Ещё по теме

Не пропусти ничего! Получай наши новости на email