Отчёт прокуратуры о проделанной работе

Новости0 коммент.

Інформація відповідно до вимог ст.5-1 Закону України «Про прокуратуру»

Прокуратурою міста Дебальцевого протягом 2011 року, на виконання функцій, покладених на органи прокуратури України основним законом -Конституцією України, а також Законом України «Про прокуратуру» і галузевими наказами Генерального прокурора України, проведено певну роботу щодо зміцнення законності і правопорядку в місті Дебальцево.

Криміногенна ситуація у місті Дебальцево за 2011 рік характеризується незначним зменшенням кількості зареєстрованих злочинів (- 3,5 \%), у тому числі тяжких та особливо тяжких(- 0,3 \%). Однак, рівень злочинності, який враховується з числа скоєних злочинів на 10 тисяч населення, є високим (143, а по області 136).

У зв’язку з відсутністю належної роботи міського відділу внутрішніх справ з профілактики злочинів, суттєво зросла кількість злочинів вчинених у громадських місцях, злочинів вчинених раніше судимими, а також у стані сп’яніння.

Прокуратурою міста Дебальцевого протягом 2011 року до міського відділу внутрішніх справ внесено понад 20 подань і постанов про порушення дисциплінарних проваджень, за наслідками розгляду яких 47 працівників міліції притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Крім того прокуратурою міста скасовано 130 постанов слідчих і працівників органі дізнання, надано 130 вказівок по кримінальним справам.
У минулому 2011 році активізовано роботу з правозахисної діяльності, де пріоритетними напрямками визначено забезпечення прав працівників на своєчасну оплату праці, додержання вимог бюджетного та земельного законодавства.

Читайте также:  Как класть асфальт прямо в лужи

Так, за результатами проведених прокуратурою перевірок додержання вимог чинного законодавства щодо оплати праці, за документами прокурорського реагування погашено заборгованості по заробітній платні на суму майже 700 тис. грн.


Комментарии

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 

Не пропусти ничего! Получай наши новости на email