Отчёт прокуратуры о проделанной работе

0
4

Інформація відповідно до вимог ст.5-1 Закону України «Про прокуратуру»

Прокуратурою міста Дебальцевого протягом 2011 року, на виконання функцій, покладених на органи прокуратури України основним законом -Конституцією України, а також Законом України «Про прокуратуру» і галузевими наказами Генерального прокурора України, проведено певну роботу щодо зміцнення законності і правопорядку в місті Дебальцево.

Криміногенна ситуація у місті Дебальцево за 2011 рік характеризується незначним зменшенням кількості зареєстрованих злочинів (- 3,5 \%), у тому числі тяжких та особливо тяжких(- 0,3 \%). Однак, рівень злочинності, який враховується з числа скоєних злочинів на 10 тисяч населення, є високим (143, а по області 136).

У зв’язку з відсутністю належної роботи міського відділу внутрішніх справ з профілактики злочинів, суттєво зросла кількість злочинів вчинених у громадських місцях, злочинів вчинених раніше судимими, а також у стані сп’яніння.

Прокуратурою міста Дебальцевого протягом 2011 року до міського відділу внутрішніх справ внесено понад 20 подань і постанов про порушення дисциплінарних проваджень, за наслідками розгляду яких 47 працівників міліції притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Крім того прокуратурою міста скасовано 130 постанов слідчих і працівників органі дізнання, надано 130 вказівок по кримінальним справам.
У минулому 2011 році активізовано роботу з правозахисної діяльності, де пріоритетними напрямками визначено забезпечення прав працівників на своєчасну оплату праці, додержання вимог бюджетного та земельного законодавства.

Читайте также:  Подставил депутат - озвучены подробности гибели Исы Мунаева под Дебальцево

Так, за результатами проведених прокуратурою перевірок додержання вимог чинного законодавства щодо оплати праці, за документами прокурорського реагування погашено заборгованості по заробітній платні на суму майже 700 тис. грн.

ОЦЕНИТЕ НОВОСТЬ
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
(оценок нет)

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: