Обращение депутатов к Президенту и Раде

0
3


На минувшей неделе состоялась сессия городского совета, на которой принят ряд решений. Пусть последний вопрос и был внесен Светланой Дремлюк дополнительным, но оказался, пожалуй, наиболее актуальным. Ведь речь шла о социально-экономической ситуации в городе (понятно, что на общем фоне страны). А затем депутаты единогласно приняли решение обратиться к властям.

Звернення депутатів Дебальцівської міської ради до Президента та Верховної Ради України
Сьогодні Україна опинилася на порозі складних соціально-економічних випробувань. Ситуація, яка склалася, свідчить про те, що Україна виявилася не готовою до викликів фінансово-економічної кризи. І головна причина цього – політичний та управлінський хаос, відсутність реальних кроків щодо подолання кризи з боку Уряду.
Народ України залишився наодинці зі своїми проблемами: люди стають свідками того, як зупиняються підприємства, скорочується робочий тиждень та заробітна плата, людей відправляють у вимушені неоплачувані відпустки, різко зростає безробіття, знецінюються заощадження, зростає вартість товарів і послуг.
Ми вважаємо, що без посилення ролі держави в управлінні економікою, без відповідних державних механізмів, які б змушували враховувати суспільні і загальнонаціональні інтереси, – кризу подолати неможливо.
Виходячи з вищевказаного, вимагаємо від Верховної Ради України негайно розглянути питання легітимності та недовіри Кабінету Міністрів України. Визнати за необхідність термінового прийняття відповідних законів, які б захищали та підтримували національного товаровиробника, середній та малий бізнес. Не допустити масових звільнень, скорочення робочих місць та зниження рівня заробітної платні; посилити контроль за своєчасними виплатами стипендій, пенсій та інших соціальних виплат громадянам у повному обсязі.

ОЦЕНИТЕ НОВОСТЬ
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
(оценок нет)

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: